PRAWO UPADŁOŚCIOWE I RESTRUKTURYZACYJNE

PRAWO UPADŁOŚCIOWE I RESTRUKTURYZACYJNE

W dzisiejszych czasach przedsiębiorca nie może być do końca pewny swoich kontrahentów, niestety czasem trudna koniunktura a czasem świadome działanie prowadzi do upadłości czy likwidacji przedsiębiorstwa.

W dzisiejszych czasach przedsiębiorca nie może być do końca pewny swoich kontrahentów, niestety czasem trudna koniunktura a czasem świadome działanie prowadzi do upadłości czy likwidacji przedsiębiorstwa. Niestety zdarza się, że trudne sytuacje doświadczają również naszych Klientów co powoduje że sami decydują się na taki krok. Nasza Kancelaria posiada znaczące doświadczenie w reprezentacji i doradztwie w zakresie prawa upadłościowego oraz restrukturyzacji. W naszym gronie znajduje się licencjonowany Doradca restrukturyzacyjny z numerem licencji 1239, a doświadczenie Radów Prawnych oparte na wielokrotnym reprezentowaniu interesów Klientów po obu stronach tych trudnych sytuacji gwarantuje Państwu bardzo indywidualne podejście, profesjonalne i kreatywne doradztwo.

Kancelaria z sukcesami reprezentowała wierzycieli w postępowaniach upadłościowych, w tym w procedurze zgłoszenia wierzytelności, sprzeciwu, zaskarżenia planu podziału oraz w postępowaniach mających na celu bezskutecznie ustanowionych zabezpieczeń.

Kancelaria doradza również klientom przy okazji postępowań układowych, negocjacjach propozycji układowych, czy głosowania nad układem.

Poparte wieloletnią praktyką doświadczenie przy obsłudze prawnej projektów restrukturyzacyjnych, sporządzanie i ocena pod kątem prawnym struktury procesu restrukturyzacji, sporządzanie dokumentacji umów restrukturyzacyjnych i umów towarzyszących jak i wielu innych zagadnień zarówno na etapie przed, jak i po ogłoszeniu upadłości dłużnika daje Państwu gwarancję indywidualnego podejścia i rzeczową reprezentację.

KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH OBRUSZNIK i WSPÓLNICY
ul. Dąbrowskiego 22 lok.13
42-200 Częstochowa
NIP: 7561929576
biuro@radcaslask.pl
+48 790 877 792
© Copyright 2018   |   web design DOTSK