KATARZYNA DĘBOWSKA - radca prawny

KATARZYNA DĘBOWSKA - radca prawny

Wróć do:

ZESPÓŁ

Katarzyna Dębowska – radca prawny, wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Opolu.

W 2011 r. ukończyła z wyróżnieniem studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim na Wydziele Prawa, Administracji i Ekonomii. Jest również absolwentką studiów magisterskich na kierunku politologia na Uniwersytecie Wrocławskim na Wydziale Nauk Społecznych. W latach 2012 – 2015 odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Opolu ukończoną egzaminem radcowskim w 2015 roku.

Jest również certyfikowanym mediatorem, wpisanym na listę mediatorów prowadzoną przez Centrum Mediacji Gospodarczych przy Krajowej Radzie Radców Pranych w Warszawie, a także mediatorem wpisanym na listę stałych mediatorów prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Częstochowie.

Swoje wieloletnie doświadczenie zdobyła w trakcie pracy w prężnie działających kancelariach radcowskich zarówno na terenie województwa śląskiego jak i łódzkiego. Zdobycie przez nią bogatego doświadczenia było możliwe dzięki różnorodności spraw, które prowadziła oraz szerokiego spektrum klientów dla których świadczyła pomoc prawną.

Aktualnie w ramach kancelarii prowadzi sprawy na rzecz osób fizycznych w zakresie szeroko pojętego prawa cywilnego (m.in. sprawy spadkowe, sprawy o zasiedzenie),a także w zakresie prawa rodzinnego (rozwód, alimenty, kontakty z dziećmi) oraz sprawy odszkodowawcze. Zajmuje się również kompleksową obsługą prawną na rzecz podmiotów prowadzących działalnosć gospodarczą m.in. z branży motoryzacyjnej, paliwowej, spożywczej oraz odzieżowej.

W sferze jej zainteresowań i praktyki pozostaje również prawo podatkowe.
Prywatnie entuzjastka podróży i literatury.

Katarzyna Dębowska

radca prawny

+48 511 401 400
biuro@radcaslask.pl

KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH OBRUSZNIK i WSPÓLNICY
ul. Dąbrowskiego 22 lok.13
42-200 Częstochowa
NIP: 7561929576
biuro@radcaslask.pl
+48 790 877 792
© Copyright 2018   |   web design DOTSK