JOANNA OBRUSZNIK - radca prawny

JOANNA OBRUSZNIK - radca prawny

Wróć do:

ZESPÓŁ

Joanna Obrusznik – radca prawny, wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Opolu.

Ukończyła studia wyższe prawnicze obroną pracy magisterskiej z zakresu prawa cywilnego pod kierunkiem prof. dr hab. Ewy Ferens – Szydełko. W latach 2012 – 2015 odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Opolu w renomowanej kancelarii radcowskiej i adwokackiej. Egzamin radcowski złożyła z wynikiem pozytywnym w 2015 roku. Przed założeniem własnej kancelarii zdobywała doświadczenie współpracując z wysokowykwalifikowanymi prawnikami w województwie śląskim. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz wciąż poszerzanej wiedzy zdała państwowy egzamin przyznający licencję doradcy restrukturyzacyjnego (wcześniej licencja syndyka).

Obecnie prowadzi obsługę prawną przedsiębiorców (w tym również szpitali, centrów medycznych i lekarzy), jak i klientów indywidualnych. Specjalizuje się w zagadnieniach z dziedziny prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego oraz obsłudze procesów sądowych prawa rodzinnego, w tym w sczególności: rozwód, separacja, alimenty, ustalenie kontaktów z dziećmi, władza rodzicielska nad dziećmi czy ustalenie/zaprzeczenie ojcostwa.

W swojej pracy zawsze kieruje się zasadą sumienności i indywidualnego podejścia do klienta, czas wolny natomiast spędza na świeżym powietrzu. Szczególnie ceni sobie znalezienie czasu na wydarzenia kulturalne, koncerty, spektakle i wystawy. Interesuje się szeroko pojętym zdrowym odżywianiem i dietetyką.

Joanna Obrusznik

radca prawny

+48 790 877 792
joanna.obrusznik@radcaslask.pl

KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH OBRUSZNIK i WSPÓLNICY
ul. Dąbrowskiego 22 lok.13
42-200 Częstochowa
NIP: 7561929576
biuro@radcaslask.pl
+48 790 877 792
© Copyright 2018   |   web design DOTSK